Flux Noutăți & Rsaquo; Forumuri & Rsaquo; Feature Requests – Propuneri de functii noi & Rsaquo; Avalon grey sau dark

• Avalon grey sau dark

• florariatrias.ro

Membru
    26 februarie 2019 la 0:10

Schema Avalon de la pos este una noua, moderna, foarte intuitiva in culorile butoanelor.
    Are un dezavantaj. Lumineaza foarte tare ecranul posului si într-o incapere cu luminozitate redusa sau seara oboseste ochii.
    Va propun dezvoltarea unei scheme similare pe tonuri de gri care sa poata fi utilizata toata ziua fara acest dezavantaj. Noi folosim in prezent schema Round buttons vector dark insa la fiecare upgrade trebuie sa schimbam tema manual la toata reteaua. Am inteles ca dispare si suportul pentru aceasta schema.

• 0731144193

Membru
    3 iunie 2021 la 19:47

eu am reusit sa schimb culorile

• Superb Kids

Membru
    16 iunie 2021 la 16:10

Buna ziua,

Aceeiasi problema o avem si noi cu ecranul prea luminos care deranjeaza ochii.

Daca se poate sa ne spuneti cum a-ti reusit sa schimbati tema.

Cei de la service au spus ca nu se poate,

Multumim!

• Razvan

Moderator
    17 iunie 2021 la 17:11

Buna ziua,

Cum a spus si Dl. Pădureanu in https://smartcash.community/forums/topic/skin-uri-interfata-vanzare/ , interfața a fost optimizata pentru rezoluții mari si viteza mai mare de procesare.

Modificările aduse ulterior pot afecta viteza de lucru, modificări care vor dispărea la următorul update. Puteți regla intensitatea din setările monitorului, daca aveți ecranul cu luminozitate mărita.

SKIN-URI INTERFATA VANZARE

Discuția ‘ Avalon grey sau dark ’ este închisă la noi răspunsuri.

Postare Originală
0 din 0 postări June 2018
Acum